Serwisant Bram Przemysłowych

2020-10-08 ID OFERTY: 105539
  • ENGIE Services Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska,  Warszawa , mazowieckie , Komitetu Obrony Robotników

    • umowa o pracę
    • pełny etat
zapytaj + CV
Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej, oraz magazynach logistycznych.
Obecnie poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Zapewnienie ciągłości prawidłowej pracy urządzeń na terenie obiektu
• Serwis, konserwacja i obsługa dużych bram hangarowych
• Przeglądy i naprawy bram rolowanych, segmentowych i garażowych.

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne, średnie lub zawodowe
• Uprawnienia spawalnicze
• Doświadczenie w wykonywaniu zawodu min 3 lata
• Mile widziana znajomość mechaniki ciężkiej i urządzeń dźwigowych, bram rolowanych, segmentowych i garażowych.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; nauka języka angielskiego
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej
• Szkolenia autoryzacyjne: Serwisanta obsługi bram, uprawnienia na wózki transportu bliskiego, podnośniki koszowe itp.
• Interesujący zakres obowiązków
• Możliwość rozwoju cennych umiejętności zawodowych
• Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Zainteresowane osoby proszone są aplikować CV w linku poniżej. Link należy skopiować a następnie wkleić do wyszukiwarki.