Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Spawacz / Ślusarz

Data dodania oferty: 2020-07-07
ID oferty: 121144
Dodaj do obserwowanych

EWC SP. Z O.O.

(zobacz więcej)
Polska, Oleśnica (dolnośląskie)
pełny etat | umowa o pracę

EWC - poszukuje do projektu renowacji lokomotyw kolejowych kandydatów na stanowiska:

Atrakcyjne wynagrodzenie!

Miejsce pracy: Oleśnica

Obowiązki:

  • odpalenie starego poszycia i szlifowanie po odpaleniu
  • wykonanie i montaż nowych blach poszyciowych na kabinie maszynisty i ścianach bocznych wg rysunków
  • spawanie
  • szlifowanie

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • chęć do podjęcia pracy długoterminowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w tworzeniu i realizacji nowego projektu - zdobycie ciekawego doświadczenia
  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację lub zadzwoń:

[zobacz tel]

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem EWC Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.