Specjalista do spraw kadr NR ref: SK/01/21

2021-01-13 ID OFERTY: 229862
  • Kadry Serwis Sp.zo.o. (zobacz więcej)

    Polska, Szczecin, zachodniopomorskie

    • wszystkie
    • wszystkie
Opis stanowiska

Zakładanie oraz prowadzeniu akt osobowych,
- Pomoc przy przygotowywaniu umów dla pracowników,
- Wystawiania dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
- Pomoc przy prowadzeniu dokumentacji cudzoziemców
- Udział w licznych projektach HRowych
- Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie personalnym
- Aktywne uczestnictwo w usprawnianiu i doskonaleniu procesów
- Wdrażanie własnych inicjatyw i pomysłów

Wymagania stanowiska

- Wykształcenie min. średnie
- Mile widziane doświadczenie związane z administracją/ dziale HR (minimum 1 rok),
- Dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz urządzeń biurowych,
- Otwartość, sumienność, dobra organizacja pracy,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

- Pracę w firmie o stabilne pozycji,
- Pracę w godzinach 8 – 16
- Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer tel. 531 641 084 , aplikację proszę przesyłać poprzez naszą stronę https://kadryserwis.pl/oferty-pracy/

„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).” Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nie jest to oferta pracy tymczasowej.