Specjalista ds administracji Kadrowo-Płacowej

2020-09-01 ID OFERTY: 129829
  • Hays Response (zobacz więcej)

    Polska,  Gdansk , pomorskie

    • praca tymczasowa
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji Kadrowo-Płacowej (projekt czasowy)

Osoba na tym stanowisku będzie samodzielnie prowadziła procesy administracji HR, aktualizowała i wprowadzała procedury oraz ściśle współpracowała z zewnętrznym dostawcą usług payrollowych. Szczegółowe zadania będą obejmowały wsparcie pracowników we wszelkich kwestiach związanych z zatrudnieniem – wydawanie zaświadczeń, przygotowywanie umów, administrowanie dedykowanym systemem HR. Co więcej, zadaniem Specjalisty będzie przygotowanie wszelkich informacji potrzebnych do naliczenia płac, sprawdzenie ich poprawności i przekazanie zewnętrznemu dostawcy. Dodatkowo, osoba ta będzie przygotowywać raporty na potrzeby działu, a także wspierać dział HR w miękkich projektach, takich jak employer branding, rekrutacja.

Do aplikowania zachęcamy osoby z ugruntowanym doświadczeniem w obszarze administracji personalnej, bardzo dobrze znające prawo pracy. Wymagamy również bardzo dobrej znajomości j. angielskiego. Poszukujemy osób dostępnych od zaraz.

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się organizacji w dogodnej lokalizacji w Gdańsku. Oferta dotyczy pracy na okres 2-3 miesięcy z ewentualną możliwością stałej współpracy.