Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. BHP ( logistyka)

Data dodania oferty: 2020-06-03
ID oferty: 110317
Dodaj do obserwowanych

7HR KAMIL ZIELIŃSKI

(zobacz więcej)
Polska, Szczecin (zachodniopomorskie)
umowa o pracę | pełny etat
Zadzwoń 537... zobacz cały
Opis stanowiska

- nadzór nad stanem bezpieczeństwa i higieny pracy
- kontrola warunków pracy i przestrzegania obowiązujących przepisów i procedur
- bieżące doradztwo dla pracowników i managerów z zakresu BHP
- odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie systemów zarządzania bezpieczeństwem i inicjowanie nowych rozwiązań mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy
- współtworzenie procesu oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy
- udział w przeprowadzaniu postępowań powypadkowych
- prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej zagadnień BHP
- prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych  w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy
- udział w opracowywaniu instrukcji BHP dla poszczególnych stanowisk, maszyn i urządzeń.

Wymagania stanowiska

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
- min. 3 lata doświadczenia w służbie BHP w firmie produkcyjnej lub logistycznej
- bardzo dobra znajomość prawa i aktualnych przepisów z zakresu BHP
- umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP dla pracowników
- dyspozycyjność
- umiejętność właściwej analizy i oceny sytuacji
- wytrwałość i konsekwencja w działaniu, samodzielność, pozytywne nastawienie

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracę w nowej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!
Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami mailowo, kierując swoje zapytanie na [zobacz email] . Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści SPECJALISTA BHP  pod nr tel/viber:
Tatiana [zobacz tel]  400