Specjalista ds. doradztwa podatkowego

2020-07-31 ID OFERTY: 124953
  • Grupa PKF Polska (zobacz więcej)

    Polska,  Katowice , śląskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
PKF TAX&Legal Chamera Orczykowski jest częścią Grupy PKF Polska. PKF jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. W ramach spółki realizujemy usługi doradztwa podatkowego oraz prawnego dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.

Zakres obowiązków:
 • przygotowywanie opinii podatkowych,
 • przygotowywanie pism w toku postępowań przed organami podatkowymi,
 • przygotowywanie skarg do WSA, NSA oraz innych pism w związku z toczącym się postępowaniem sądowo-administracyjnym,
 • opiniowanie umów i/lub innych dokumentów pod kątem podatkowym,
 • monitorowanie i analiza zmian przepisów prawa podatkowego,
 • raportowanie realizacji działań do menadżera projektów.

Poszukiwane kompetencje:
 • ukończone studia wyższe z zakresu podatków, prawa lub ekonomii,
 • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego,
 • co najmniej 3 letnie doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego,
 • znajomości języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie,
 • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
Zdobyte uprawnienia doradcy podatkowego będą Twoim istotnym atutem.

Oferujemy:
-Umowa o pracę/Umowa B2B
-Szkolenie merytoryczne
-Szkolenie językowe
-Prywatna opieka medyczna
-Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
-Program poleceń pracowniczych

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.