Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • praca fizyczna
  • zachodniopomorskie
  • wszystkie
  • samozatrudnienie
  • umowa o dzieło
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • wszystkie
  • kontrakt
  • niepełny etat
  • pełny etat
  • praca dodatkowa
  • praca tymczasowa
  • staż / praktyka
  • brak
  • orzeczenie o niepełnosprawności
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. Kadr i Płac

Data dodania oferty: 2019-11-08
ID oferty: 45296
Dodaj do obserwowanych

HR SIGMA Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska,

Bielsko-Biała (śląskie)

pełny etat | umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia HR Sigma poszukuje do pracy kandydata na stanowisko:

Zadania:
• kompleksowa obsługa pracowników pod kątem dokumentacji kadrowej,
• sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy,
• sporządzanie i weryfikacja list płac,
• prowadzenie oraz rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników,
• prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników tj. akta osobowe, umowy cywilnoprawne,
• sporządzanie dokumentów oraz tworzenie sprawozdań do ZUS, GUS, PFRON, US, Urzad Wojewódzki
• wyliczanie wskaźników zatrudnienia (exel) do ulg na PFRON oraz SODIR
• monitorowanie terminów badań wstępnych, okresowych kontrolnych, ważności orzeczeń lekarskich, szkoleń BHP, oraz prowadzenie ewidencji w tym zakresie,
• prowadzenie ewidencji czasu pracy
• prowadzenie i uzupełnianie kart odziezy ochronnej
• terminowe i prawidłowe sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz podatku
• monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych i właściwe ich zastosowanie w praktyce,
• obsługa programu PPK

Wymagania:
• posiadanie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość prawa pracy i przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych,
• mile widziana znajomość programu GRATYFIKANT
• znajomością rozliczania czasu pracy
• umiejętność przygotowania i naliczania listy płac,
• dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Word i Excel,
• dobra organizacja w samodzielnym w działaniu, odpowiedzialność, sumienność i terminowość

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• pracę w energicznym i przyjaznym otoczeniu
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
• ambitne zadania, możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• świadczenia świąteczne i integracyjne