Specjalista ds. Kadr i Płac z j. Angielskim

2020-08-07 ID OFERTY: 125406
  • Hays Response (zobacz więcej)

    Polska,  Wroclaw , dolnośląskie

    • praca tymczasowa
Dla naszego klienta, korporacji finansowej z sektora usług dla biznesu poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Payroll Advisor.

W nowej roli będziesz częścią zespołu globalnego, obsługując rynek Polski. Będziesz głównym administratorem listy płac - do Twoich obowiązków należeć będzie przygotowywanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulaminami wewnętrznymi, w tym kontrola całej dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń pracowników, poprawne ewidencjonowanie danych w systemie kadrowo-płacowym, transfer przelewów do banku, archiwizowanie dokumentacji płacowej oraz rozliczenia z księgowością . Do obowiązków należy również reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami oraz Urzędami.

Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości polskiego prawa pracy i płac. Wymaga jest również biegła znajomość języka angielskiego z uwagi na przynależność do globalnych struktur firmy. Doświadczenie w środowisku korporacyjnym w podobnej roli będzie bardzo cenne – pod Twoją opieką będzie ok. 600 pracowników. Oczekujemy dużej samodzielności w działaniu, komunikatywności i dobrego planowania pracy. Doświadczenie w pracy na systemie TETA będzie dużym atutem. 

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, pracę w centrum miasta, nowoczesne środowisko pracy. Bogaty pakiet benefitów, atrakcyjne wynagrodzenie do 8500 tys. PLN brutto, szybki i zdalny proces rekrutacyjny, szybką możliwość zatrudnienia. Istnieje możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze godzin.