Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. Kadr/ Płac i Administracji

Data dodania oferty: 2020-01-21
ID oferty: 85176
Dodaj do obserwowanych

Stip United Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, Gdańsk (pomorskie)
umowa o pracę | wszystkie
Zadzwoń 539... zobacz cały
Opis stanowiska

• Bezpośrednia obsługa Pracowników w zakresie kadr
• Prowadzenie akt osobowych Pracowników
• Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie
• Sporządzanie wszelkich dokumentów związanych z zatrudnieniem Pracowników
• Współpraca z Urzędami
• Udział w przygotowaniu dokumentów oraz informacji na potrzeby kontroli oraz audytów

Wymagania stanowiska

• Znajomości systemów kadrowo- płacowych
• Umiejętności sprawnego przygotowywania dokumentacji
• Umiejętności planowania i organizacji pracy
• Odpowiedzialności i samodzielności w działaniu
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na pełen etat
• Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia
• Odpowiednie narzędzia pracy ( komputer i służbowy telefon komórkowy)
• Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
• Przyjazną atmosferę w pracy