Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. kontrolingu i wdrożeń systemów

Data dodania oferty: 2020-06-30
ID oferty: 113574
Dodaj do obserwowanych

Grupa PKF Polska

(zobacz więcej)
Polska, Warszawa (mazowieckie)
umowa o pracę | pełny etat
PKF BPO Consult jest częścią Grupy PKF Polska. PKF jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych. Aktualnie w ramach naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
 • współudział w budżetowaniu dla Grupy Kapitałowej,
 • współudział w raportowaniu zarządczym dla Grupy Kapitałowej,
 • współudział w rozwoju Microsoft Dynamics NAV,
 • współudział w rozwoju platformy informatycznej do
[zobacz tel] zarządzania procesami PKF Agility na potrzeby Klientów
[zobacz tel] zewnętrznych oraz na potrzeby własne (https://pkfagility.pl/),
 • przygotowywanie raportów i analiz,
 • przygotowywanie i nadzór nad wykonaniem budżetu, analizy
[zobacz tel] odchyleń,
 • aktywny udział we wdrażaniu/rozwoju narzędzi IT,
 • przygotowywanie okresowych raportów (tygodniowych i
[zobacz tel] miesięcznych),
 • wspieranie pozostałych procesów w dziale kontrolingu.

Poszukiwane kompetencje:
 • wykształcenie wyższe o preferowanym kierunku: finanse,
 • minimum 4 letnie doświadczenie w dziale księgowości bądź w
[zobacz tel] dziale kontrolingu,
 • doświadczenie w raportowaniu zarządczym,
 • doświadczenie w procesach budżetowania,
 • doświadczenie we wdrożeniach systemu finansowo-księgowym
[zobacz tel] typu ERP,
 • znajomość minimum dwóch systemów finansowo-księgowych
 • zaawansowana znajomość Excel,
 • znajomość angielskiego bądź niemieckiego na poziomie
[zobacz tel] minimum B2.
Mile widziane:
[zobacz tel] znajomość Microsoft Dynamics NAV,
 • znajomość Comarch Optima,
 • znajomość Jet Reports,
 • znajomość VBA.

Oferujemy
 •  Umowa o pracę
 •  Szkolenie merytoryczne
 •  Szkolenie językowe
 •  Prywatna opieka medyczna
 •  Spotkania integracyjne, eventy, konkursy
 •  Świadczenia urlopowe
 •  Program poleceń pracowniczych

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.