Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. legalizacji pobytu cudzoziemców

Data dodania oferty: 2020-03-20
ID oferty: 100788
Dodaj do obserwowanych

7HR KAMIL ZIELIŃSKI

(zobacz więcej)
Polska, Szczecin (zachodniopomorskie)
umowa o pracę | pełny etat
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ DZIEŃ W 7HR:

- kontakt z organami administracyjnymi w zakresie procedur dotyczących legalizacji pracy cudzoziemców
- przygotowywanie dokumentacji oraz wypełnianie wniosków
- monitorowanie przebiegu postepowań
- współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania stanowiska

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, jeśli:

- posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w Urzędzie Pracy lub Urzędzie Wojewódzkim w dziale ds. cudzoziemców)
- dobrze znasz przepisy dotyczące zatrudniania cudzoziemców
- posiadasz rowinięte umiejętności komunikacyjne
- cechuje Cię samodzielność i skrupulatność
- umiesz pracować w zespole
- znasz pakiet MS Office
- komunikatywnie znasz język rosyjski/ukraiński (dodatkowy atut)

Oferujemy

CO ZYSKASZ, DOŁĄCZAJĄC DO 7HR:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
- możliwość rozwoju zawodowego
- bogaty pakiet socjalny
- stabilne zatrudnienie
- profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie doświadczonego zespołu
- nowoczesne narzędzia, które ułatwią Twoją pracę
- szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje
- swobodną atmosferę pracy
- wygodne biuro w Szczecinie w dobrej lokalizacji z miejscem postojowym, bliskość przystanków komunikacji miejskiej, a także punktu rowerów i skuterów miejskich
- nieograniczony dostęp do pysznej kawy :)

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!
Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami mailowo, kierując swoje zapytanie na [zobacz email] . Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń
Piotr [zobacz tel]