Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. obsługi Klienta z j. niemieckim

Data dodania oferty: 2020-01-31
ID oferty: 87339
Dodaj do obserwowanych

JOBLAB Magdalena Demarczyk

(zobacz więcej)
Polska, Katowice (dolnośląskie)
wszystkie | wszystkie
od 6000.00 PLN do 6000.00 PLN miesięcznie
Zadzwoń 791... zobacz cały
Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej organizacji poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Zadania:

- Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta- poł. przychodzące,
- Udzielanie niezbędnych informacji Klientom,
- Wsparcie Klientów i odpowiadanie na ich pytania,
- Raportowanie.

Wymagania stanowiska

Wymagania

- Znasz język niemiecki na poziomie min. B2?
- Chcesz rozwijać swoje umiejętność językowe?
- Lubisz pracę w obsłudze klienta?

Odpowiedź brzmi tak? To oferta jest kierowana właśnie do CIEBIE!

Oferujemy

Oferujemy:

- Pracę w dużej międzynarodowej organizacji,
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio pod firmę,
- Liczne szkolenia i ciągły samorozwój,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pracę przy telefonicznej obsłudze klienta,
- Pakiet świadczeń socjalnych: np. Kartę Multisport czy prywatną opiekę medyczną.

Wyślij CV już teraz i rozwijaj swoje umiejętności językowe każdego dnia!!