Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • praca fizyczna
  • wszystkie
  • samozatrudnienie
  • umowa o dzieło
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • wszystkie
  • kontrakt
  • niepełny etat
  • pełny etat
  • praca dodatkowa
  • praca tymczasowa
  • staż / praktyka
  • brak
  • orzeczenie o niepełnosprawności
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. organizacji eventów / Project Manager

Data dodania oferty: 2019-11-20
ID oferty: 47549
Dodaj do obserwowanych

Podkarpackie Centrum Innowacji, Sp. z o.o

(zobacz więcej)
Polska, Rzeszów (podkarpackie)
umowa o pracę | pełny etat
od 4500 PLN do 5500 PLN miesięcznie
Zadzwoń 504... zobacz cały
Opis stanowiska

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o rozwija i współtworzy Regionalny Ekosystem Innowacji i Startupów (REIS) m.in. poprzez nawiązywanie relacji pomiędzy jego uczestnikami, organizację wydarzeń, sieciowanie oraz transfer unikalnej wiedzy do Województwa Podkarpackiego. Jesteśmy facylitatorem i łącznikiem pomiędzy światem nauki, biznesu i administracji. Współpracujemy z firmami, instytucjami naukowymi, uczelniami, środowiskiem studenckim oraz startupami. Inwestujemy w projekty badawcze o wysokim potencjale do komercjalizacji poprzez instrumenty finansowe dla jednostek i zespołów naukowych. Wspieramy publiczne instytuty badawcze poprzez działania na rzecz tworzonej Sieci Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących. Jednocześnie udostępniamy nieodpłatnie przestrzeń prototypowania dla studentów i kół naukowych, wspierając przy tym jej użytkowników wiedzą, warsztatami oraz spotkaniami z inspirującymi osobami.

- Koordynowanie od strony organizacyjnej wydarzeń i przedsięwzięć realizowanych przez Spółkę;
- Bieżąca obsługa klientów Spółki w zakresie eventów;
- Realizacja postawionych celów krótko i średnioterminowych;
- Kreowanie wydarzeń i spotkań z przedstawicielami środowiska naukowego i gospodarczego;
- Koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi i podwykonawcami;
- Utrzymywanie kontaktu z realizatorami, technikami i firmami cateringowymi, biorącymi udział w przedsięwzięciach, w celu uzgodnienia kwestii technicznych i organizacyjnych dotyczących realizacji projektu;
- Kompleksowy nadzór nad prowadzonymi projektami;
- Współpraca przy organizacji wydarzeń realizowanych przez Spółkę;
- Nawiązanie współpracy z uczelnianymi Biurami Karier i Działami promocji podkarpackich jednostek naukowych;
- Kontakt z organizacjami studenckimi i doktoranckimi;
- Budowanie relacji i współpraca z partnerami Spółki;
- Monitorowanie rynku wydarzeń branżowych i działań konkurencji;
- Tworzenie cyklicznych raportów;
- Praca w nienormowanych godzinach (np. w godzinach wieczornych);
- Raportowanie działań do przełożonego zgodnie z zapotrzebowaniem.

Wymagania stanowiska

- Wykształcenie wyższe preferowane w zakresie zarządzania, logistyki lub marketingu;
- Doświadczenie w organizacji wydarzeń;
- Nastawienie na jakość i terminowość;
- Odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane zadania;
- Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji;
- Doświadczenie we współpracy ze środowiskiem biznesowym i/lub akademickim;
- Samodzielność i duża orientacja na osiąganie wyznaczonych celów;
- Kreatywność i sprawność w działaniu;
- Umiejętnością postępowania w sytuacjach stresowych i pod presją czasu;
- Dyspozycyjność;
- Chęć dalszego rozwoju;
- Efektywność i elastyczność działania w pracy nad wieloma projektami jednocześnie;
- Umiejętność pracy zespołowej;
- Kultura osobista i dobra organizacja pracy własnej;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym (B2/C1);
- Znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy
- Umowę o pracę;
- Pracę w firmie szeroko zorientowanej na rozwój innowacyjności;
- Możliwość współpracy z doświadczonymi menedżerami rozwijającymi z sukcesami ogólnopolskie i regionalne ekosystemy innowacji i startupy
- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, posiadanych kompetencji i dostępności czasowej kandydata.

Zakres wynagrodzenia: [zobacz tel] zł netto plus premie.

Szukasz wyzwania w swojej karierze zawodowej? Masz doświadczenie w zakresie realizacji eventów? Poszukujesz szansy zaangażowania się w pracę na czas określony przy ciekawym projekcie w zakresie rozwijania innowacji? Nie boisz się działania z zespołem specjalistów, indywidualistów, doświadczonych menedżerów i pozytywnie zakręconych ludzi?
Jeśli tak to aplikuj do nas poprzez stronę www.pcinn.org/oferty-pracy do dnia 27/11/2019 roku i spróbuj dołączyć do zespołu PCI. Nie strać szansy dołożenia swojej cegiełki w budowanie wartościowego ekosystemu innowacji i startupów w Województwie Podkarpackim. Dołącz do załogi PCI.

Aplikacja na powyższe stanowisko wiąże się z zaakceptowaniem klauzuli RODO i udzielenie Spółce PCI zgody na przetwarzanie danych osobowych na cele rekrutacji.
Mamy do Ciebie prośbę,
dzwoniąc powiedz, że ofertę znalazłeś/aś na FACHPRACA.pl,
dzięki temu zdobędziemy więcej ciekawych ofert pracy dla Ciebie
OK, powiem na pewno :)
Nie powiem
pisząc maila, że ofertę znalazłeś/aś na FACHPRACA.pl,
OK, napiszę na pewno :)
Nie napiszę