Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. płac i rozliczeń ZUS

Data dodania oferty: 2020-08-04
ID oferty: 125152
Dodaj do obserwowanych

GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

(zobacz więcej)
Polska, Sanok (podkarpackie)
umowa o pracę | pełny etat
do 4000 PLN miesięcznie
Zobacz na mapie
Dla naszego Klienta, Firmy produkcyjnej specjalizującej się w branży automotive, poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. Płac i rozliczeń ZUS
Miejsce pracy: Sanok

Zakres obowiązków:
• Naliczanie wynagrodzeń
• Sporządzanie listy płac
• Sporządzanie deklaracji do ZUS – DRA, RSA, RCA, RZA, IWA
• Sporządzanie wniosków emerytalnych i rentowych i naliczanie odpraw
• Sporządzanie i rozliczanie deklaracji pracowniczego programu Emerytalnego
• Sporządzanie deklaracji podatkowych do Urzędu Skarbowego
• Ewidencja i rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

Od kandydatki/kandydata oczekujemy:
• Min. 2 letniego doświadczenia zawodowego
• Wiedzy z zakresu płac, podatków i ubezpieczeń społecznych
• Komunikatywności i otwartości
• Mile widziana znajomość j. angielskiego

Firma w zamian oferuje:
• Umowę o pracę na zastępstwo z możliwością stałego zatrudnienia
• Wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa
• Dodatek stażowy
• Prace od poniedziałku do piątku
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy 7:00 – 9:00
• Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
• Prywatną opiekę medyczną
• Premie świąteczne
• Dodatkowe świadczenia finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
• Nagrody jubileuszowe

Zainteresowanych zapraszam do składania CV

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).