Specjalista ds. Płac

2022-01-14 ID OFERTY: 538263
  • Rhenus Logistics (zobacz więcej)

    Polska, Swarzędz, wielkopolskie

Jesteśmy jednym z wiodących operatorów logistycznych, który w oddziale w Swarzędzu realizuje duży projekt e-commerce. Dołączając do Rhenus Logistics w roli specjalisty ds. płac, będziesz odpowiadał/a wraz z zespołem za obsługę płacową 500 pracowników za pomocą systemu kadrowo-płacowego Enova. Zespół HR liczy obecnie w Swarzędzu 5 osób, w całej organizacji to kilkanaście osób. Na stanowisku specjalisty ds. płac możesz spodziewać się bezpośredniego kontaktu z pracownikami, samodzielnych zadań ale i pracy zespołowej w niektórych obszarach, stabilnego zatrudnienia i partnerskiej atmosfery.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę płacową pracowników, w tym naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i innych składników, wynikających z bieżących potrzeb rozliczeń z pracownikami
  • Wystawianie zaświadczeń na potrzeby pracowników
  • Rozliczanie ewidencji czasu pracy
  • Wsparcie pracowników w problematyce płacowej, podatkowej oraz ubezpieczeń społecznych

Nasze oczekiwania:

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac w branży produkcyjnej/ logistycznej
  • Znajomość Kodeksu Pracy i Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • Biegła obsługa programu Enova - warunek konieczny
  • Wysoka dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań, terminowość
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dobra znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na współpracę

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16/9-17
  • Benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej współfinansowanej przez firmę, możliwości ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny, dofinansowanie do Karty Multisport oraz karty podarunkowe
  • Programy rozwojowe - szkolenia językowe, narzędziowe i zarządcze
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Ciekawy i szeroki zakres obowiązków
  • Dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.