Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. pozyskiwania Klientów

Data dodania oferty: 2020-03-04
ID oferty: 94505
Dodaj do obserwowanych

Human Services sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, Lubin (dolnośląskie)
umowa o pracę | pełny etat
od 5000 PLN do 10000 PLN za godzinę
Zadzwoń 781... zobacz cały
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- aktywne poszukiwanie nowych Kontrahentów na rynku niemieckim zainteresowanych usługami leasingu pracowniczego
- nadzór nad procesem rekrutacji oraz zatrudnieniem pracowników
- przeprowadzanie negocjacji biznesowych
- przygotowywanie oraz podpisywanie umów z Klientami
- budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientami
- miejsce pracy:Lubin

Wymagania stanowiska

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w pozyskiwaniu Klientów (mile widziane)
- umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
- wysokiej kultury osobistej oraz doskonałych umiejętności interpersonalnych
- otwartości na nowe wyzwania i nastawienie na realizację ambitnych celów
- umiejętności pracy pod presją czasu
- biegłej znajomości MS Excel, MS Access
- dyspozycyjności- gotowość do wyjazdów służbowych
- czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

- atrakcyjny system wynagradzania: wynagrodzenie podstawowe+ prowizja od obrotu i premie za zrealizowanie celów
- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pracę w młodym, energicznym i profesjonalnym zespole