Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. projektów z j. niemieckim

Data dodania oferty: 2020-04-28
ID oferty: 104924
Dodaj do obserwowanych

CE DRIVER

(zobacz więcej)
Polska, Wrocław (dolnośląskie) , Ks. Czesława Klimasa 39/2
umowa o pracę | pełny etat
Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą we Wrocławiu, której podstawową działalnością jest świadczenie usług rekrutacyjnych dla zagranicznych firm transportowych,

poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. projektów z j. niemieckim

Główny zakres obowiązków:
• nawiązywanie współpracy z niemieckimi kontrahentami,
• kontakt z firmami związany z zatrudnieniem kandydatów na poszczególne stanowiska,
• utrzymywanie relacji biznesowych z zagranicznymi partnerami

Oferujemy:
• stałe zatrudnienie / współpracę,
• wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
• możliwość pracy w systemie home-office,
• szkolenie wprowadzające w obowiązki,
• pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych,
• wyjazdy na konferencje i szkolenia połączone z integracją,
• wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Wymagania:
• biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
• doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami,
• zaangażowanie w osiąganie założonych celów,
• umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
• bardzo dobra organizacja własnej pracy,
• podstawowa znajomość pakietu MS Office

Mile widziane, lecz niewymagane:
• znajomość branży transportowej / zainteresowanie branżą TSL,
• znajomość j. angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
• doświadczenie w pracy z procesami z obszaru HR

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy: [zobacz email]
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.