SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I SELEKCJI PRACOWNIKÓW

2021-01-13 ID OFERTY: 229875
  • Goldmine Work Centre Sp.z.o.o. (zobacz więcej)

    od 3500 PLN do 4500 PLN /mies. brutto

    Polska, Szczecin, zachodniopomorskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Opis stanowiska

Praca na stanowisku Specjalista do spraw rekrutacji i selekcji pracowników

Obowiązki:
-pozyskiwanie kandydatów do pracy tymczasowej i pracy stałej
-tworzenie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
-przyjmowanie dokumentów kandydatów do pracy i dokonywanie ich selekcji
-przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami
-monitorowanie rynku pracy, poszukiwanie kandydatów na specjalnych portalach,
-przeprowadzanie testów kompetencji i testów psychologicznych
-sporządzanie raportów, opinii i rekomendacji
-budowanie relacji z klientami firmy
-sporządzenie i prowadzenie bazy danych CV
-podpisywanie umów z pracownikami

Wymagania stanowiska

-doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
-umiejętność pracy  pod presją czasu
-komunikatywność
-umiejętność pracy w zespole
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-pewność Siebie

Oferujemy

- stabilną pracę w rozwijającej się firmie
- umowę o pracę po jednomiesięcznym okresie próbnym
- wsparcie na każdym etapie
- niezbędne narzędzia pracy
- mozliwość rozwoju zawodowego

"Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami"