Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. Rekrutacji - RYNKI WSCHODNIE

Data dodania oferty: 2020-01-09
ID oferty: 82639
Dodaj do obserwowanych

HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

(zobacz więcej)
Polska, Kraków (małopolskie)
umowa o pracę | wszystkie
Zadzwoń 123... zobacz cały
Opis stanowiska

- - samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
- - pozyskiwanie kandydatów na rynku z wykorzystaniem różnych źródeł (kandydaci z Ukrainy, Rosji i Białorusi),
- - redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatów.

Wymagania stanowiska

- - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub znajomość branży HR, metod rekrutacji oraz procedur związanych z legalizacją pobytu i pracy obcokrajowców,
- - dobra znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego oraz komunikatywna znajomość języka polskiego,
- - nastawienie na realizację celu, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
- - prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- - możliwość pracy w firmie o uznanej pozycji na rynku z wysokimi standardami pracy,
- - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
- - możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
- - niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (komputer, telefon,)
- - prywatną opiekę medyczną,

W naszym zespole najlepiej odnajdują się osoby zmotywowane, ceniące sobie szczerość i otwartość.