Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. rozliczania programu grantowego

Data dodania oferty: 2020-03-13
ID oferty: 98107
Dodaj do obserwowanych

Podkarpackie Centrum Innowacji, Sp. z o.o

(zobacz więcej)
Polska, Rzeszów (dolnośląskie)
wszystkie | wszystkie
Zadzwoń 504... zobacz cały
Opis stanowiska

- Rozliczanie programu grantowego (w tym m. in.: bieżące wsparcie dla zespołów naukowych w procesie realizacji projektów, weryfikacja prawidłowości sprawozdań okresowych i końcowych oraz załączonych do nich dokumentów finansowo-księgowych, analiza poniesionych kosztów pod kątem kwalifikowalności i zgodności z wnioskiem o dofinansowanie projektu);
- Wsparcie procesu naboru oraz oceny programu;
- Współpraca z działem finansowo-księgowym Spółki w zakresie opracowywania harmonogramów przepływów środków finansowych;
- Monitorowanie kosztów i przygotowywanie niezbędnych zestawień i raportów;
- Prowadzenie kontroli finansowej dotyczącej realizacji programu;
- Ścisła współpraca z instytucją finansującą program grantowy (Urzędem Marszałkowskim);
- Raportowanie na temat bieżącej informacji o stopniu osiągania wskaźników realizacji programu oraz wysokości środków wydatkowanych na jego realizację;
- Ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za kontakty z otoczeniem gospodarczym oraz naukowym Spółki;
- Udział w inicjatywach związanych z programami UE.

Wymagania stanowiska

- Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, europeistyka;
- Praktyczna wiedza i umiejętności oraz co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z  rozliczaniem lub obsługą projektów współfinansowanych ze środków UE;
- Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem instytucji finansów publicznych;
- Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, w tym przede wszystkim MS Excel;
- Bardzo dobra znajomość wytycznych horyzontalnych dotyczących wdrażania projektów w ramach EFRR;
- Samodzielność, proaktywność i zaangażowanie;
- Silna orientacja na osiąganie wyznaczonych celów;
- Umiejętność analitycznego myślenia;
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Umowę o pracę (pełny etat);
- Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;
- Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).

Zakres wynagrodzenia: [zobacz tel] zł netto, stosownie do posiadanego doświadczenia.