Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. rozliczania projektu

Data dodania oferty: 2020-03-11
ID oferty: 96644
Dodaj do obserwowanych

Podkarpackie Centrum Innowacji, Sp. z o.o

(zobacz więcej)
Polska, Rzeszów (dolnośląskie)
wszystkie | wszystkie
Zadzwoń + 4... zobacz cały
Opis stanowiska

- Opisywanie dokumentów księgowych w zakresie wymaganym do rozliczenia w ramach RPO WP [zobacz tel] ;
- Prowadzenie zestawień tabelarycznych wydatków w ramach projektu, w tym dotyczących wynagrodzeń oraz raportowanie o stanie rozliczania projektu;
- Uzupełnianie bazy personelu w systemie SL2014;
- Przygotowywanie wniosków o płatność w części merytorycznej
i finansowej (przygotowywanie zestawień wydatków i załączników) i wprowadzanie tych dokumentów do systemu SL2014;
- Udzielanie wyjaśnień i przygotowywanie uzupełnień do złożonych wniosków o płatność;
- Prowadzenie korespondencji dotyczącej projektu i archiwizacja dokumentów projektu zgodnie z wewnętrznymi zasadami oraz wymaganiami Instytucji Zarządzającej RPO WP [zobacz tel] ;
- Współpraca w planowaniu i uzasadnianiu zmian w zakresie rzeczowym projektu oraz w treści umowy o dofinansowanie;
- Przygotowywanie opinii na temat zgodności planowanych i poniesionych wydatków z umową o dofinansowanie oraz z wytycznymi IZ;
- Monitorowanie stopnia osiągnięcia wskaźników projektu;
- Identyfikowanie i sygnalizowanie wystąpienia zagrożeń realizacji projektu zgodnie z umową o dofinansowanie;
- Stały kontakt z IZ RPO WP [zobacz tel] , raportowanie i rozwiązywanie wątpliwości występujących w trakcie realizacji projektu.

Wymagania stanowiska

- Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, europeistyka;
- Praktyczna wiedza i umiejętności oraz co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w projektach współfinansowanych w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego;
- Bardzo dobra znajomość platformy SL2014;
- Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, w tym przede wszystkim MS Excel;
- Bardzo dobra znajomość wytycznych horyzontalnych dotyczących wdrażania projektów w ramach EFRR;
- Samodzielność, proaktywność i zaangażowanie;
- Silna orientacja na osiąganie wyznaczonych celów;
- Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy

- Umowę o pracę;
- Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;
- Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).

Zakres wynagrodzenia: 4 000 – 6 000 zł netto, stosownie do posiadanego doświadczenia.