Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki

Data dodania oferty: 2020-06-23
ID oferty: 112796
Dodaj do obserwowanych

CE DRIVER

(zobacz więcej)
Polska, Wrocław (dolnośląskie) , Ks. Czesława Klimasa 39/2
umowa zlecenie | pełny etat
Zobacz na mapie
Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą we Wrocławiu, której podstawową działalnością jest świadczenie usług rekrutacyjnych dla zagranicznych firm transportowych,

poszukuje:

Specjalisty ds. sprzedaży na rynek niemiecki

Główny zakres obowiązków:
• nawiązywanie współpracy z zagranicznymi klientami,
• negocjacje biznesowe oparte o ofertę handlową naszej firmy,
• bieżąca obsługa zleceń, współpraca z działem rekrutacji,
• utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi partnerami

Oferujemy:
• dodatkowe zlecenie lub stałą współpracę,
• wszystkie niezbędne narzędzia i materiały potrzebne do pracy,
• szkolenie wprowadzające w obowiązki,
• merytoryczne wsparcie naszego zespołu,
• wyjazdy służbowe opłacone przez naszą firmę,
• bardzo atrakcyjny system prowizyjny

Wymagania:
• biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
• doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami,
• pozytywne nastawienie, otwartość na klienta,
• podstawowa znajomość pakietu MS Office,
• czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
• doświadczenie w branży HR na podobnym stanowisku lub w branży TSL jako spedytor
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy [zobacz email]
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.