Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • praca fizyczna
  • umowa o dzieło
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • wszystkie
  • kontrakt
  • niepełny etat
  • pełny etat
  • praca dodatkowa
  • praca tymczasowa
  • staż / praktyka
  • brak
  • orzeczenie o niepełnosprawności
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. wdrożeń i rozwoju produktów

Data dodania oferty: 2019-10-17
ID oferty: 27811
Dodaj do obserwowanych

GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

(zobacz więcej)
Polska,

Sanok (podkarpackie)

umowa o pracę | pełny etat
Dla naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. wdrożeń i rozwoju produktów
Miejsce pracy: Sanok

Opis stanowiska:
• Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów w zakładzie produkcyjnym oraz tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej
• Wprowadzanie, analiza i weryfikacja danych procesowych oraz podnoszenie jakości i wydajności w procesów produkcyjnych
• Współudział w opracowywaniu i implementacji narzędzi produkcyjnych
• Ścisła współpraca z działami: konstrukcyjnym, jakości, prototypów, laboratorium oraz produkcją przy wdrażaniu produktów
• Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla pracowników

Warunki pracy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
• Systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych
• Zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy
• Praca od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach 7-15, 8-16
• Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• Otwartość i umiejętność poruszania się w zagadnieniach technicznych
• Duża samodzielność i inicjatywa
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV.
Szczegóły propozycji pracy dostępne również pod nr telefonu: [zobacz tel]