Specjalista/ka ds. kadr i płac

2021-01-12 ID OFERTY: 228996
  • RSM Poland Sp. z o.o. Sp.k. (zobacz więcej)

    Polska, Szczecin, zachodniopomorskie

Zadania:

  • Sporządzanie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników,
  • Administracja i wsparcie procesów płacowych: naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,
  • Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo- płacowych,
  • Sporządzanie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji osobowej pracowników.

Wymagania:

  • 2 - lat doświadczenia w obszarze kadrowo - płacowym – mile widziane w biurze rachunkowym,
  • Znajomość przepisów prawa pracy, PDOF, ZUS, PFRON,
  • Umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych: Płatnik/Symfonia/Comarch Optima – mile widziana,
  • Umiejętność obsługi programu Płatnik,
  • Dokładność, rzetelność i dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie min. B2 – mile widziana.

Oferujemy:

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Kadr i Płac,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów,
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.