Specjalista Kadr i Płac

2020-09-16 ID OFERTY: 151895
  • Goldmine Work Centre Sp.z.o.o. (zobacz więcej)

    od 4000 PLN do 6000 PLN /mies. brutto

    Polska,  Szczecin , zachodniopomorskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Opis stanowiska

Praca dla samodzielnej i odpowiedzialnej Osoby na stanowisku: Specjalista ds. Kadr i PłacObowiązki:- Prawidłowe sporządzanie list płac- Prawidłowe prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników tymczasowych- Prawidłowe prowadzenie akt osobowych, ewidencja czasu pracy i nieobecności, urlopów- Prawidłowe i terminowe tworzenie aneksów, świadectw pracy- Kontakt z US, PFRON, ZUS, GUS, WUP- Prawidłowe sporządzanie deklaracji ZUS, podatkowych(PIT, PFRON) i zaświadczeń dla pracowników- Prawidłowe i terminowe zgłoszenie i wyrejestrowanie pracowników- Praca z programami Płatnik oraz Comarch Optima

Wymagania stanowiska

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku- znajomość przepisów w zakresie prawa pracy, w tym znajomość prawa pracy dot. pracy tymczasowej- znajomość programu płatnik,- znajomość przepisów dot. ZUS, PFRON oraz podatku dochodowego od osób fizycznych

Oferujemy

- stabilną współprace na podstawie umowy o pracę, zlecenia lub innej formy zatrudnienia- atrakcyjne wynagrodzenie- przyjazną atmosferę pracy- niezbędne narzędzia pracy