Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Studencie! Pracuj przy przygotowaniu produkcji - ponad 2800 zł na rękę! - Dopiewo

Data dodania oferty: 2020-08-01
ID oferty: 125041
Dodaj do obserwowanych

KS Service

(zobacz więcej)
Polska, Dopiewo (wielkopolskie)
umowa zlecenie | praca tymczasowa
Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik przygotowanie produkcji.

Twoje główne zadania:

  • przygotowanie produkcji i inne prace produkcyjne zlecone przez przełożonego.
  • przycinanie płyt i przygotowaniu materiału , który trafia na kolejny etap produkcji

Kogo szukamy?

  • energicznych i sumiennych osób ze statusem studenta
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

Co chcemy Ci zaoferować?

  • konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe: 17 zł netto (ponad 2800 zł netto miesięcznie)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • wolne weekendy, pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 i 10-18
  • szansę na zdobycia pierwszego doświadczenia i połączenia nauki z pracą