Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Szef działu R&D

Data dodania oferty: 2020-07-09
ID oferty: 122717
Dodaj do obserwowanych

HR SIGMA Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, Tychy (śląskie)
pełny etat | umowa o pracę

HR SIGMA poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

  • Nadzór nad badaniami rozwojowymi,
  • Kierowanie zespołem inżynierów w dziale R&D tworzących prototypy oraz rozwiązania komercyjne,
  • Identyfikacja problemów technicznych, podejmowanie kroków w celu ich rozwiązania oraz wspieranie zespołu w rozwiązywaniu problemów,
  • Projektowanie nowych produktów oraz modernizacja istniejących,
  • Nadzór nad technologiami,
  • Analiza dostępnych rozwiązań technologicznych,
  • Wsparcie techniczne dla innych działów firmy,
  • Współpraca z innymi działami w firmie,
  • Raportowanie prac do Zarządu,
  • Udział w wielu projektach rozwojowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w Dziale R&D o specjalizacji budowa maszyn zrobotyzowanych, konstrukcja i automatyka,
  • Doświadczenie we współpracy z innymi działami w przedsiębiorstwie produkcyjno - handlowym,
  • Umiejętność budowania i efektywnego zarządzania zespołem,
  • Kreatywność, profesjonalizm, umiejętność analitycznego myślenia,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Biegła znajomość zarządzania projektami,
  • Wiedza z zakresu mechaniki i doświadczenie w zarządzaniu zespołem mechaników (konstrukcje w Solid Works) - mile widziane,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem automatyków (z zakresu napędów i osprzętu Mitsubishi) - mile widziane,
  • Wiedza z zakresu elektryki i elektroniki - mile widziana,
  • Znajomość języka francuskiego - mile widziana.

Oferujemy:

  • Wyzwania w postaci realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w gronie pasjonatów w unikalnych projektach związanych z IoT i robotyką,
  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Dużą samodzielność w działaniach i realizację zadań przy bezpośredniej współpracy z Zarządem Spółki,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).