Szukamy pracownika fizycznego do produkcji opakowań nawojowych - Załom

2020-09-11 ID OFERTY: 132464
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska,  Załom , zachodniopomorskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Zadania na stanowisku:

  • obsługa urządzeń do produkcji opakowań nawojowych - wywijanie blach, wykrawanie na prasie
  • układanie gotowego produktu na palecie

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy oferującej profesjonalne usługi poligraficzne, poszukujemy Kandydata do pracy w zakładzie produkcyjnym mieszczącym się na terenie Załomia.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie, które zwiększamy po próbnym miesiącu
  • wczasy pod gruszą
  • szkolenie wdrażające
  • pracę w zgranym zespole
  • wolne weekendy

Wymagania:

  • pierwsze doświadczenie w pracy przy maszynach/urządzeniach
  • umiejętność pracy zespołowej
  • punktualność