Technik Obsługi Obiektu

2020-03-05 ID OFERTY: 94815
  • Polska, Łódź, łódzkie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
zapytaj + CV
Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta: firmy działającej w sektorze energetycznym oraz usług dla obiektów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technika obiektuZakres obowiązków:

Obsług techniczna systemów: wentylacji i klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych.
Usuwanie awarii w urządzeniach technicznych
Odpowiedzialność za obsługę systemów niskoprądowych i automatykę
Monitoring mediów
Przygotowywania adekwatnych raportów oceniających stan techniczny urządzeń i budynku
Prowadzenie bieżącej dokumentacji
Zachowanie jakości i terminowości wykonanej usługi

Oczekiwania:

Wykształcenie średnie techniczne
Minimum dwuletnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Uprawnienia SEP
Czynne prawo jazdy kat. B
Umiejętność rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy
Dyspozycyjność
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność obsługi komputera – znajomość programów MS Word oraz MS ExcelOferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę
Pracę w ramach czterobrygadowego systemu czasu pracy
Prywatną opiekę medyczną
Benefity w ramach funduszu socjalnego
Dobrą atmosferę i warunki

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.
Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Certyfikat agencji zatrudnienia: 13347