Technik Optyk

2020-09-14 ID OFERTY: 133132
  • Scanmed S.A. (zobacz więcej)

    Polska,  Kraków , małopolskie

    • wszystkie
    • pełny etat
SCANMED S.A. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) świadczymy opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie. Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu! Obecnie poszukujemy:Technik OptykMiejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków
 • profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
 • dobór oprawek i soczewek okularowych według zleconych parametrów,
 • wykonywanie prac szlifierskich
 • drobne naprawy okularów
 • dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów,
 • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej ze sprzedażą

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie kierunkowe
 • doświadczenia w branży optycznej
 • dobra organizacja pracy
 • umiejętność obsługi komputera
 • komunikatywność
 • dyspozycyjność
 • samodzielność

Oferujemy
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę w oparciu o umowę zlecenie
 • system benefitów pozapłacowych
 • rozwój zawodowy w jednej z największych firm medycznych w Polsce
 • codzienną współpracę z profesjonalistami
Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 30.09.2020 za pośrednictwem poniższego formularza: