Technik

2020-10-05 ID OFERTY: 131264
  • Biuro Inżynierii Systemowej Gliński Krzysztof (zobacz więcej)

    Polska,  Wrocław , dolnośląskie , Kunickiego 10A/II

    • umowa o pracę
    • pełny etat
zapytaj + CV
EKALTECH Biuro Inżynierii Systemowej firma działająca w obszarze inżynierii systemowej z zakresu informatyki, mechaniki, automatyki przemysłowej, robotyki i elektroniki stosowanej dla inwestycji w całym kraju, poszukuje kandydata na stanowisko Technik.

Opis stanowiska:
• obsługa podstawowych narzędzi warsztatowych (elektronarzędzi, itp.),
• składanie i łączenie elementów konstrukcji maszyn,
• dokonywanie drobnych napraw sprzętu w trakcie montowania,
• zgłaszanie sugestii poprawiających jakość pracy i produktu,

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe/techniczne kierunkowe,
• podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
• chęć do poszerzania wiedzy z zakresu instalacji elektrycznych i układów automatyki,
• prawo jazdy kat. B,
• inicjatywa, zaangażowanie i nastawienie na współpracę.

Mile widziane będą:
• podstawowa wiedza z obsługi maszyn CNC,
• podstawowa znajomość obsługi programów CAD,
• absolwent technikum, osoba młoda - do przyuczenia.

Oferujemy:
• pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 8.00-16.00,
• wyposażenie w odzież ochronną oraz narzędzia,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość poznania nowych technologii,
• różnorodność wykonywanych zadań,
• mały zgrany zespół, w którym ważna jest współpraca i dzielenie się wiedzą,
• poznawanie nowych technologii,
• umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
• dofinansowanie do posiłków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres biuro@ekaltech.pl .

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”