Technolog

2022-01-14 ID OFERTY: 538334
  • Archimedes Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska, Toruń, kujawsko-pomorskie

O nas

Archimedes Sp. z o.o. to firma zajmująca się doborem, produkcją oraz dystrybucją maszyn, urządzeń oraz podzespołów przemysłowych. Siedziba mieści się w Toruniu, a oddział firmy w Dąbrowie Górniczej. Oferujemy naszym klientom ponad 150.000 różnego rodzaju urządzeń i części, z których większość dostępna jest z magazynu. Zaplecze firmy Archimedes stanowią biura, centra produkcyjne oraz magazyny o powierzchni ponad 4000m². Współpracujemy z dostawcami z całego świata. Nasz zespół to ponad 100 doświadczonych specjalistów.

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie dokumentacji technologicznej na produkowane wyroby i przekazywanie jej na produkcję
  • współpraca z zespołem konstruktorów w zakresie tworzenia dokumentacji technicznej
  • wsparcie techniczne działów produkcyjnych i handlowych
  • definiowanie kluczowych parametrów dla produkcji (obróbka mechaniczna, montaż, produkcja taśm syntetycznych)
  • tworzenie zestawień materiałowych (BoM) i marszrut dla zleceń produkcyjnych oraz wprowadzanie ich do systemu informatycznego
  • analiza dokumentacji pod względem możliwości wykonania detali
  • tworzenie kalkulacji ofertowej dla produkowanych detali i urządzeń
  • optymalizacja bieżących procesów produkcyjnych
  • nadzór nad aktualnością zbioru norm związanych z produkcją
  • uczestniczenie w projektach badawczo-rozwojowych z zakresu rozwoju technologii produkcji i parku maszynowego
  • wyciąganie wniosków i aktywny
  • udział w doskonaleniu procedur związanych z procesem realizacji projektów produkcyjnych
  • wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu
  • procedur kontroli jakości w zakresie produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego
  • umiejętność obsługi oprogramowania CAD
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • oferujemy samodzielne, dynamiczne pełne wyzwań stanowisko
  • stawiamy na długofalową współpracę
  • oferujemy jasną ścieżkę rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zapewniamy szkolenia i nowoczesne narzędzia niezbędne do realizacji celów zawodowych
  • oferujemy wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system motywacyjny
  • oferujemy przejrzyste procedury współpracy z klientami oraz jasną i regularną komunikację wewnętrzną
  • dajemy możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (np. karta medyczna, karta sportowa)