TOROMISTRZ - Kraków (Łęg)

2020-09-21 ID OFERTY: 167234
  • PKP Cargo Service Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    od 4400 PLN do 4600 PLN /mies. brutto

    Polska,  Kraków (Łęg) , małopolskie

    • pełny etat
    • umowa o pracę

PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. to spółka z branży kolejowej, której głównym obszarem działalności jest obsługa bocznic kolejowych. Oprócz tego zajmuje się świadczeniem usług z zakresu przewozów kolejowych, napraw taboru kolejowego oraz utrzymania i napraw infrastruktury kolejowej.

Opis stanowiska toromistrza:

Wykonywanie obowiązków toromistrza polegających m. in. na:

• utrzymaniu i naprawie nawierzchni torowej i prowadzeniu dokumentacji z tym związanej,

• przeprowadzaniu przeglądów infrastruktury kolejowej,

• badaniach diagnostycznych torów, rozjazdów, sprawdzaniu stanu narzędzi i urządzeń do robót drogowych,

• osygnalizowaniu i zabezpieczeniu miejsca wykonywania robót.

Od kandydatów oczekujemy:

• zdanego egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko toromistrza,

• wykształcenia co najmniej zasadniczego zawodowego.

Chętnym do pracy oferujemy:

• stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

• możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego,

• 99% zniżkę na przejazdy kolejowe,

• prywatną opiekę medyczną,

• szeroki wachlarz świadczeń.