Wsparcie administracji i księgowości - język niderlandzki (B2)

2020-10-23 ID OFERTY: 201933
  • CEE Experts by L.M. International Group (zobacz więcej)

    Polska,  Wrocław , dolnośląskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat

CEE Experts by L.M. International Group Sp. z o.o.
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC. W lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach w obszarach Administracji, Human Resources, Zarządzania Zamówieniami, Obsługi Klienta, Logistyki, IT.

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa i wsparcie klienta
  • Prowadzenie komunikacji z klientami
  • Przygotowywanie i księgowanie faktur sprzedaży
  • Prowadzenie procesu windykacji należności
  • Pomoc w przygotowaniu okresowych sprawozdań
  • Wsparcie w realizacji zadań administracyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dobra obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office;
    Znajomość języka angielskiego i niderlandzkiego (min.B2)
  • Profesjonalizm, samodzielności i zaangażowania w powierzone zadania;

Nasz klient oferuje:

  • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport
  • praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków
  • szkolenia (również zagraniczne)