Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Zastępca Dyrektora Zarządzającego ds. Komercjalizacji Badań

Data dodania oferty: 2020-02-17
ID oferty: 90754
Dodaj do obserwowanych

Podkarpackie Centrum Innowacji, Sp. z o.o

(zobacz więcej)
Polska, Rzeszów (dolnośląskie)
wszystkie | wszystkie
Zadzwoń + 4... zobacz cały
Opis stanowiska

- Odpowiedzialność w zakresie diagnozowania potencjału komercyjnego zaplecza badawczego jednostek naukowych;
- Koordynacja działań związanych z budową i zarządzaniem ofertą badawczą i komercyjną jednostek naukowych;
- Zarządzanie Podkarpacką Siecią Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących (PSLBiW);
- Koordynacja prac zespołów:

- Grantowego (programy wspierające rozwój technologii naukowych),
- Rozwoju technologii (TRL III/IV -> IX),
- Brokerów innowacji (komercjalizacja),
- Sieci PSLBiW (oferta laboratoryjna),

- Współpraca z podmiotami zewnętrznymi, w tym z instytucjami naukowymi i otoczeniem gospodarczym w celu budowy ekosystemu innowacji Podkarpacia;
- Współpraca z pozostałymi zespołami PCI oraz Zarządem Spółki w zakresie jej działalności;
- Zarządzanie oraz realizacja innych działań, niezbędnych w procesie komercjalizacji (bazy danych, wydarzenia, itp.);
- Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu Spółki i instytucji zewnętrznych.

Wymagania stanowiska

- Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, biznes, zarządzanie, MBA);
- Praktyczna wiedza i umiejętności oraz udokumentowane co najmniej 3-letnie doświadczenie:

- w komercyjnym zarządzaniu laboratorium technologicznym, lub
- w sprzedaży prac B+R lub/oraz własności intelektualnej jednostek naukowych, lub
- zarządzaniu programami finansującymi rozwój technologii, ekosystemu instytucji wspierających przedsiębiorczość itp., lub
- działaniach związanych z programami wsparcia startup-upów/spin-offów, jak również w prototypowaniu, eksperymentowaniu, pracach laboratoryjnych, finansowaniu udziałowym.

- Praktyczna wiedza i umiejętności oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem co najmniej 3-osobowym;
- Doskonała komunikacja interpersonalna i zdolność budowania relacji;
- Umiejętności przywódcze;
- Duża orientacja na osiąganie wyznaczonych celów;
- Kreatywność i inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywane zadania;
- Wysoki poziom kultury osobistej i nastawienie na jakość;
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
- Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

- Umiejętność zarządzania projektami potwierdzona certyfikatem (IMPA, PRINCE, AGILE, itp.);
- Wykształcenie techniczne.

Oferujemy

- Umowę o pracę – zadaniowy czas pracy;
- Pracę w firmie zorientowanej na budowę innowacyjnego ekosystemu;
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres wynagrodzenia: 7 000 – 9 000 zł netto, adekwatnie do posiadanego doświadczenia.