Zmiana nocna - sprzątanie : McDonald’s Bora Komorowskiego

2020-09-28 ID OFERTY: 169622
  • McDonalds Polska (zobacz więcej)

    Polska, Kraków, małopolskie

    • umowa o pracę
    • niepełny etat

Oferta

#ogl p{text-align:inherit}
#ogl strong{font-weight:bold;}
#H4link_main{background-color: #fff; width: 598px;margin: auto; border: 0; border-bottom:0px; font-size: 13px;font-family: "calibri",trebuchet ms; text-align:left; line-height:115%;margin-bottom:35px;}
#H4link_main div.H4link_logo{ height:40px; background:url('https://panel.hrlink.pl/system/sample/szaty_logo/graf/top.jpg'); background-repeat:no-repeat;}
#H4link_main .H4link_klient_logo{text-align:center; padding:20px 0;}
#H4link_main div.H4link_logo div{float: left; margin:35px 36px 10px 200px; font-size: 1.2em; color: #333; }
#H4link_main div.H4link_block{width:598px; height:100px; background:#c0c0c0;}
#H4link_main div.H4link_blok ul{list-style:disc; }
#H4link_main div.H4link_blok ul li{background:none!important;}
#H4link_main div.H4link_obejma{padding:15px;background:url('https://panel.hrlink.pl/system/sample/szaty_logo/graf/tlo.jpg'); background-repeat:repeat-y;}
#H4link_main div.H4link_tresc{padding: 0}
#H4link_main .H4link_tresc h1.H4link_wyroznienie{margin: 0 0 0 0px; color: #000; font-size: 15px; font-weight: bold; padding: 3px 10px}
#H4link_main .H4link_footer{height:43px; background:url('https://panel.hrlink.pl/system/sample/szaty_logo/graf/bottom.jpg'); background-repeat:no-repeat;}
#H4link_main td.exporter_td1 span{padding:0 3px 0 3px; color:##5a87ca; font-weight:bold;}
#H4link_main td.exporter_td3 a{color:#FFFFFF !important; display:block;font:12px arial,sans-serif;text-decoration:none;}
#H4link_main td.exporter_td2{padding:0 10px 0 10px}
#H4link_main td.exporter_td3 span{background:url('https://panel.hrlink.pl/system/sample/szaty_logo/graf/button_on.jpg') no-repeat scroll 0 0 transparent; display:block;line-height:14px;padding:5px 0 5px 18px;}
#H4link_main table tr.exporter_tr td{padding:2px; text-align:center;}

Bezpieczeństwo pracowników oraz kandydatów do pracy jest dla nas priorytetem. W związku z zastosowaniem zaostrzonych środków bezpieczeństwa, Twoja rekrutacja będzie mieć formę rozmowy telefonicznej / wideo. Nawet jeśli to dla Ciebie nowość, spokojnie - przed rozmową prześlemy Ci dodatkowe materiały, które pozwolą Ci się przygotować do takiego procesu.

Odpowiadamy tylko na zgłoszenia zawierające CV.

Restauracja Mc Donald s przy ul. Bora Komorowskiego 33
Poszukuje pracowników na stanowisko

Zakres obowiązków :
sprzątanie i przygotowanie do użytkowania wszystkich pomieszczeń w restauracji oraz terenu zewnętrznego wokół restauracji;

czyszczenie i konserwacja urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń znajdujących się w restauracji i na terenie zewnętrznym zgodnie z procedurami

segregacja i składowanie odpadów zgodnie z obowiązującymi procedurami ochrony środowiska;

prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji

pranie fartuchów, szmatek i mopów;

uzupełnianie środków czystości (mydło, papier toaletowy itp.)

praca w godzinach 22/23 -8

Nie masz doświadczenia? Nie obawiaj się!

Jeżeli jesteś osobą otwartą , komunikatywną, a przede wszystkim masz chęć do pracy to wszystkiego Cię nauczymy.

Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Co możemy Ci zaoferować?

· Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę niezależnie od etatu , wynagrodzenie wypłacane terminowo

· Możliwość pracy na część etatu

· Wynagrodzenie od 16,50 zł do 19,80 zł (brutto) za godzinę

· Elastyczny grafik pracy dostosowany do potrzeb pracownika

· Zniżki - Bonifikarta z której możesz korzystać w każdej restauracji Mc Donald’s w Polsce, Pakiet OK System ( siłownia, zajęcia fitness, baseny oraz dostęp do 25 dyscyplin sportowych, takich jak tenis, joga czy sporty walki )

Zniżki pracownicze - na przerwie w pracy możesz zakupić nasze produkty w bardzo atrakcyjnej cenie.

· Możliwość nabycia nowych umiejętności które zaowocują w życiu zawodowym i prywatnym

· Możliwość awansu - prosta, a dla wielu naszych pracowników szybka, ścieżka awansu ( Aż 98% kierowników zaczynało pracę jako pracownik restauracji )

· Praca w miłej i przyjaznej atmosferze -pracujemy zespołowo , pomagamy sobie nawzajem

· Restauracja położona w dobrze skomunikowanej części Krakowa, w okolicy przystanki: Bora Komorowskiego , Park Wodny, Os. Oświecenia

Miejsce:Kraków
Kraków