Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Zostań Magazynierem i zyskaj pracę w świetnej lokalizacji, umowę o pracę oraz wolne weekendy

Data dodania oferty: 2020-06-18
ID oferty: 112234
Dodaj do obserwowanych

KS Service

(zobacz więcej)
Polska, Łódź (łódzkie)
umowa o pracę | pełny etat
Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier.

Jesteś gotowy rozwinąć swoją karierę?

Nasza firma Ci to umożliwi!

Jeśli chcesz zyskać:
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawkę wynoszącą 18,50 zł brutto/h
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • okazję do zwiększenia wynagrodzenia w przypadku nadgodzin
  • wolne weekendy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • przejrzyste warunki współpracy
  • wsparcie i opiekę koordynatora personalnego na każdym etapie zatrudnienia

Sprawdź szczegóły oferty!

Powierzymy Ci zadania dotyczące:

  • rozładunku i załadunku aut przy użyciu wózka widłowego
  • rozwożenia towaru w wyznaczone miejsca w magazynie

Jeśli posiadasz:

  • aktualne uprawnienia na obsługę wózka widłowego UDT
  • gotowość do pracy dwuzmianowej (14:00 – 22:00, 22:00-06:00)

Serdecznie zachęcamy Cię do przesłania swojego CV!