Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

zostań wojownikiem jedi!

Data dodania oferty: 2020-02-24
ID oferty: 92033
Dodaj do obserwowanych

GP PEOPLE SP. Z O.O.

(zobacz więcej)
Polska, Pruszcz Gdański (pomorskie)
umowa zlecenie | pełny etat
od 22.05 PLN do 22.05 PLN za godzinę
Zadzwoń +48... zobacz cały
Oferujemy

- na początek umowę zlecenia
- po krótkim okresie próbnym umowę o pracę bezpośrednio z firmą
- wynagrodzenie podstawowe w kwocie 2800 zł/msc na rękę + premia roczna
- pakiet benefitów (fundusz socjalny, wyjazdy integracyjne, system kafeteryjny 200zł/msc)
- dostęp do różnego rodzaju szkoleń, np. obsługa wózków widłowych, obsługa czytników przemysłowych
- możliwość awansu
- wykonywanie zlecenia w systemie 4-brygadowym (2 dni pracy, 2 dni wolnego)

Opis stanowiska

- obsługa laserów do cięcia metalu w zespołach 10-osobowych
- nakładanie materiału do cięcia na maszyny
- zdejmowanie gotowych elementów z maszyny
- pakowanie wyciętych elementów
- obsługa czytnika kodów kreskowych

Wymagania stanowiska

- nie masz problemu z ustalaniem priorytetów podczas pracy
- jesteś tak sprawny jak Popeye Marynarz
- wiesz jak włączyć i obsłużyć komputer
- jesteś pełnoprawnym kierowcą pojazdów kat. B, żeby móc uczyć się jazdy wózkiem widłowym, a jeszcze lepiej gdybyś i na tę jazdę miał już uprawnienia