Cieśla dachowy Francja.

2022-08-04 ID OFERTY: 743341

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu , poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Cieśla dachowy

Miejsce pracy: Francja

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

- montaż i demontaż konstrukcji dachowych

- wykonywanie więźb dachowych

- wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie

- współpraca z innymi pracownikami

Wymagania:

- chęć do podjęcia pracy we Francji

- mile widziane  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- doświadczenie w montażu więźb dachowych

- niezawodność i elastyczność

Oferujemy:

- stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

 - wynagrodzenie składające się z podstawy oraz dodatków

- opiekę polskiego koordynatora

- terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe

- możliwość dalszego rozwoju w firmie

- opiekę polskiego Rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem ” Cieśla dachowy” na adres praktyka@europajob.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.