Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Elektryk

2022-11-25 ID OFERTY: 812361

Opis stanowiska:

  • Montaż, instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych

  • Naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • Wykształcenie w zawodzie kierunkowe lub pokrewne

  • Prawo jazdy oraz samochód

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 15€ brutto za godzinę + 8€ netto diety za godzinę

  • Pracę w niemieckiej firmie

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich (bezpośrednio z niemieckim pracodawcą)

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

  • Istnieje możliwość opłaty kwatery przez pracodawcę

  • Wypłaty wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie