Operator lasera CNC - bez znajomości j.niemieckiego

2021-11-24 ID OFERTY: 500071

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : ?Sukces firmy zależy od jego pracowników? ? zostań jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy: Niemcy ? 26683 Saterland-Scharrel
Nr ref: OP-LASERA-CNC/DE/2023

Zakres obowiązków:
-obsługa lasera CNC Trumpf
-praca z rysunkiem technicznym
-drobne korekty
-wymiana detali
-kontrola procesu obróbki
-stawka: 13,50 E brutto/H + 35 E diety dziennej

Wymagania:
-doświadczenie na ww. stanowisku
-gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
-samochód na wyjazd
-mile widziane wyksztalcenie w kierunku operatora CNC
-mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczene oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: profil@lupa-personal.de dodając w temacie numer referencyjny: OP-LASERA-CNC/DE/2023