PRACOWNIK PRODUKCJI PREFABRYKATÓW - niewymagana znajomość j. niemieckiego

2022-11-17 ID OFERTY: 809953

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy – 88171 Weiler- Simmerberg
Nr ref: PP/DE/2023

Zakres obowiązków:
- produkcja prefabrykatów betonowych (ściany, stropy itp.)
- szalowanie, zbrojenie i betonowanie elementów za pomocą zautomatyzowanych i monitorowanych komputerowo systemów
- praca na podstawie rysunku technicznego
- izolacja termiczna elementów
- dbanie o jakość wytwarzanych elementów
- stawka: 14,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- znajomość rysunku technicznego
- praca w systemie 2 zmianowym
- ukończona szkoła w zawodzie murarz / zbrojarz
- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezp. oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny  (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji  pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: PP/DE/2023