Spawacz MAG 135

2022-11-23 ID OFERTY: 811558

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Posiadamy oferty pracy głównie w centralnych Niemczech oraz górnej Bawarii (okolice Norymbergi oraz  Wurzburga).

Twój zakres obowiązków

  • praca na stanowisku spawacza MAG / TIG

  • przygotowanie elementów do spawania

  • spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego

Pracodawca oferuje

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • długoterminową współpracę

  • bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu

  • wynagrodzenie miesięczne od 2400 € netto

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym

  • bonus powitalny w wysokości 50 €

  • 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca

  • 200 € premii za zwerbowanie kolegi / znajomego do pracy

  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

  • punktualne wypłaty

  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, składki emerytalne, Kindergeld itp.)

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie na stanowisku Spawacza

  • prawo jazdy kat. B

  • własny samochód (mile widziane)

CV należy składać poprzez przycisk aplikuj lub na adres Email: biuro@soberka.pl