Dyrektor Sprzedaży Sieci Hoteli

2022-05-14 ID OFERTY: 652313

Operator hotelowy z siedzibą w Krakowie, zarządzający prywatnymi i sieciowymi hotelami Marriott w związku z rozwojem swoich struktur powiększa swój zespół i poszukuje kandydatów na stanowisko Dyrektor Sprzedaży Sieci Hoteli.

Opis stanowiska:

  • maksymalizowanie przychodów poprzez osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych

  • nadzór nad działem sprzedaży odpowiedzialnego za sprzedaż we wszystkich zarządzanych hotelach

  • aktywne pozyskiwanie klientów z sektora MICE i realizacja działań sprzedażowych

  • budowanie trwałych relacji z klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • bieżące monitorowanie rynku i analizowanie działań konkurencji, wyznaczanie nowych kierunków sprzedaży

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych

  • reprezentowanie firmy na zewnątrz (udział w wydarzeniach o charakterze promocyjno - sprzedażowym)

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży hotelarskiej ? wymóg konieczny, znajomość klienta rynku MICE

  • wysokich umiejętności kierowania zespołem oraz procesem sprzedaży

  • bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych i zarządczych

  • znajomości technik sprzedaży i umiejętność negocjowania umów

  • myślenie analityczne i determinacja w dążeniu do celu

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowanie trafnych decyzji biznesowych

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość programu OPERA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwości rozwoju i awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • duża autonomia działania

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna i wiele innych)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeń rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE