Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Kontroler jakości Łódź Kurczaki

2022-09-22 ID OFERTY: 783417

INKATOM powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku motoryzacyjnego w Polsce.
Naszą misją jest być blisko Klienta, rozpoznać potrzeby i wdrożyć trafne i efektywne rozwiązania.
Być rozpoznawalnym jako profesjonalny i rzetelny partner w biznesie, tym samym realizować projekty w pełni dopasowane do potrzeb naszego klienta.
Obecnie, na potrzeby realizowanych przez nas projektów, poszukujemy osoby na stanowisko:
Kontroler jakości
Miejsce pracy: Łódź Kurczaki

Zakres obowiązków
 • Kontrola wizualna oraz manualna komponentów i wyrobów gotowych zgodnie z wytycznymi instrukcji pracy
 • Raportowanie wyników pracy
 • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku
 • Drobne prace naprawcze

Nasze oczekiwania
 • Dyspozycyjność
 • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
 • Spostrzegawczość
 • Umiejętności pracy zespołowej
 • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży Automotive

Oferujemy
 • Rynkowe wynagrodzenie na start 3800 - 3900/mies. brutto oraz premia do 400/mies. brutto
 • Pracę w topowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej
 • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
 • Szkolenia oraz stałe wsparcie przełożonych