Monter

2022-08-24 ID OFERTY: 759729

Monter – Mechanik

Branża: Automotive
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Montaż maszyn, podzespołów na hali / u klienta

  • Wykonywanie, przygotowanie montaż elementów pod standardy klienta

  • Składanie na podstawie rysunku technicznego

  • Proste prace ślusarskie, elektromonterskie

  • Wdrożenie, szkolenie

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w Automotive

  • Wykształcenie zawodowe / techniczne – kierunek mechanik

  • Dyspozycja do delegacji zagranicznych -  zapowiedzianych

  • Mile widziane prawo jazdy Kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia w zależności od umiejętności

  • Od poniedziałku do piątku

  • Możliwość nadgodzin  dodatkowo płatnych

  • Narzędzia pracy, odzież roboczą

  • Pakiet motywacyjny : Opieka medyczna , opieka ubezp. grupowe , premie uznaniowe

  Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie

CV na rekrutacja3@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.