Operator Prasy Krawędziowej

2022-09-12 ID OFERTY: 775633

Opis stanowiska:

  • Obsługa Prasy Krawędziowej

  • Nadzór nad sprawnością i stenem technicznym maszyny

  • Kontrola jakości podczas gięcia

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Posługiwanie się przyrządami pomiarowymi

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Praca zmianowa 6-14; 14-22 wolne weekendy.

  Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja3@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.