Operator wózka widłowego

2022-05-14 ID OFERTY: 652320

Twoje zadania:

  • obsługa wózka widłowego,

  • załadunek i rozładunek aut,

  • bieżąca współpraca z biurem magazynu logistycznego,

  • kontrola przyjmowanego i wydawanego towaru.

Twoje doświadczenia i umiejętności:

  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych podnośnikowych - UDT kat. II WJO

  • doświadczenia w pracy na magazynie wysokiego składu,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • systematyczność i dokładność,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, atrakcyjny program poleceń pracowniczych,

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • obecność trenera wewnętrznego,

  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych,

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja