Pracownik Magazynowy - Operator Wózka

2022-05-14 ID OFERTY: 652330

O nas

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa dostaw - przyjmowanie towaru i opakowań, wydawanie pustych opakowań,

  • Obsługa transportu realizującego dostawy do punktów detalicznych i gastronomicznych,

  • Przekładanie towaru,

  • Codzienna obsługa wózka widłowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie,

  • Uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym (UDT),

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ umowy zlecenia

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (ubezpieczenie grupowe, karta Fit Profit, wczasy pod gruszą),

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w dużej firmie o zasięgu ogólnopolskim