Pracownik produkcji / Monter / Mechanik

2022-05-21 ID OFERTY: 646830

Firma zajmującą się projektowaniem i konstrukcją stacji linii montażu mechanicznego dla przemysłu automotive. W związku z dynamicznym rozwojem działu montażu poszukujemy pracowników.

OPIS STANOWISKA:

Praca przy obsłudze maszyn

Przygotowywanie montażu elementów oraz składnie na podstawie rysunku technicznego

Dbanie o prawidłowe funkcjonalnie maszyn produkcyjnych

WYMAGANIA:

Umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi i elektronarzędziami

Wykształcenie minimum zawodowe ( kierunek : Mechanika , Elektromechanika , Automatyka , Pneumatyka )

Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

Umowa o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia zawodowego

Szkolenie stanowiskowe i wdrożenie do pracy

Pakiet motywacyjny : opieka medyczna,  grupowe, premie uznaniowe